Telefon: 0 (216) 316 30 96 - 0 (212) 531 35 65

Hakkımızda

7/24 Teknik Destek 0 (216) 316 30 96

Isıtma soğutma sistemlerinin arasında başarılı olarak ilk sıralarda yer alan profesyonel klima servisi portföyümüz siz değerli klima tüketicilerimiz sayesinde başarı merdivenlerini tırmanmaktadır.Hiç bir marka ve model ayrımı yapmadan tüketicilerine her türlü klima bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Bünyemizde çalışan klima teknisyenlerimiz ile kullanıcılarımıza bir ilk yaşatarak sorunsuz yaz ve kış sezonu geçirmesini sağlıyoruz.

Piyasada faiş fiyatlar ile klima desteği veren firmalara aldanıp güveninizi kaybetmeyin. Doğru bir klima servis seçimi yapmak için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.Firmamız sunmuş olduğu hizmetlerde cazip fiyatlar uygulayarak klima tüketicilerine uzun ömürlü bir klima cihazına sahip olmasını sağlamaktadır. Kuruluşumuz yılların vermiş olduğu tecrübeler ile bugünlere gelmekte ve büyük başarılara imza atmaktadır.

Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet sağmakta ve sorunlarınıza anında çözüm bulmaktadır.Acil servis ihtiyaçlarınızda ise nöbetçi ekiplerimiz ile günün her saatinde klima sorunlarınızı neticelendirmekteyiz. Çalışma prensiplerimiz ise; alanında uzman teknisyenler ile hizmet sağlamak,işinde eğitimli personeller ile destek vermek,kılık kıyafet temziliğine özen göstermek,orijinal yedek parça kullanımı yapmak,bir yıl garanti kapsamı sağlamak,yerinde çözüm üretmek ve işinin her daim arkasında durmak.Klima konusunda uzmanlık arıyor iseniz doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Bir telefon yardımı ile sizlere en kaliteli hizmeti sağlamaktayız.

sdsds

sdsds

Copyright © 2016 Her Hakkı Saklıdır, İzinsiz Kopyalanamaz ve Çoğaltılamaz.

Web Tasarım & Uygulama: Netzen Teknoloji